ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ FIRMY MY-ART REKLAMA WIZUALNA

Oprócz niżej wymienionych reklam, znajdziecie w naszej ofercie wiele innych produktów reklamowych jak np. potykacze, gabloty,prezentery plakatów, standy, stojaki na ulotki, naklejki reklamowe, wstążki, litery z plexi, pcv czy styroduru, wizytowniki, tabliczki i wiele innych.

Oferujemy także wycinanie, frezowanie i grawerowanie!

A także: ulotki, wizytowki, wszelkiego rodzaju naklejki. Gadzety reklamowe: balony, flagi , pendrive z nadrukmami, długopisy, zawieszki, smycze itp.

Banery

Baner to uniwersalny, a zarazem najtańszy nośnik reklamowy do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Wykonany jest z elastycznej tkaniny PCV lakierowanej dwustronnie.
Dzięki zastosowaniu oczek pozwala to na szybki montaż i łatwość zmiany miejsca ekspozycji.
Grafika naniesiona jest metodą wyklejania foliami samoprzylepnymi lub drukowana cyfrowo (druk solventowy odporny na warunki zewnętrzne).

Wydruki

W ramach kompleksowej organizacji kampanii oferujemy naszym klientom wydruki plakatów na stoiska wystawowe, targowe, reklamy na pojazdach, billboardy, banery, flagi. Gwarantujemy dokładne odwzorowanie kolorów projektu i utrzymanie idealnej jakości. Przy druku plakatów winylowych stosujemy najnowocześniejsze technologie druku. Zapewnia to wierne odtworzenia efektu kolorystycznego projektu i utrzymanie jego trwałości.

Szyldy

Szyld jest podstawową formą reklamy każdej firmy, punktów usługowych, sklepów.
Może być wykonany na podłożach takich jak: płyta PCV, blacha aluminiowa, blacha ocynkowana, Plexi,
płyty komorowe z polipropylenu, płyty kanalikowe z poliwęglanu.
Grafikę i treść szyldów wycinamy z folii samoprzylepnej lub drukujemy cyfrowo na folii -(druk solventowy - odporny na warunki atmosferyczne). Grafika może być przestrzenna, wycinana z PCV lub Plexi.

Litery

Litery przestrzenne są bardzo efektownym sposobem zaprezentowania firmy, sklepu, Pabu itp. Reklama przestrzenna coraz częściej wypiera tradycyjne, płaskie tablice. Wykonujemy je jako podświetlone i nie podświetlone.
Podświetlone mogą być wykonane boki z blachy aluminiowej, lico z plexi, oświetlenie wewnątrz świetlówkami ,neonem lub diodami LED. Na tego typu reklamę decydują się ludzie którzy pragną podnieść prestiż i oryginalność wizerunku swojej firmy.

Kasetony

Kasetony podświetlone są najpopularniejszym rozwiązaniem pokazania swojej firmy na zewnątrz , widoczny w dzień jak i w nocy , co jest jego podstawową zaletą.
Wykonujemy kasetony jednostronne i dwustronne na profilach aluminiowych o grubości 8 , 10 , 12 , 14 , 18 cm. Obudowa może mieć kolor srebny ( aluminium ) lub lakierowana proszkowo na dowolny kolor.
Lico kasetonu może być z plexi lub tkaniny winylowej, grafika wykonana jest z folii translucentnych (rozpraszających wydruki)

Neony

Projektujemy i montujemy reklamy neonowe, reklamy świetlne oraz podświetlenia z neonów.
Do produkcji neonów wykorzystujemy najnowsze technologie. Reklamy neonowe są obecnie najlepszą formą wizualnej prezentacji.
Obecnie na rynku żadna z form reklamy nie daje tyle światła i koloru co neon.
Reklama świetlna przyciąga wzrok klientów niezależnie od pory dnia zarówno na zewnątrz jak i w środku - firmy, sklepu, lokalu itp. Neonowe podświetlenia charakteryzują się bardzo niskim poborem mocy, dlatego koszty ich eksploatacji są niższe niż innych reklam. Żywotność neonowych systemów wynosi 10-15 lat, a transformatorów 3-7 lat.

Wyświetlacze LED

Wyświetlacze LED firmy RGB Technology z którą współpracujemy
Wyświetlacze tekstowe, graficzno - textowe, monohromatyczne i kolorowe. Zegary diodowe z termometrem, krzyże apteczne oraz telebimy-ekrany wideo.
Wyświetlacz tekstowy służy do wyświetlania płynącego tekstu w trybie monochromatycznym - jednokolorowym.
Super jasne diody zapewniają widoczność na zewnątrz budynku nawet w dni słoneczne.
Wyświetlacz ma możliwość wyświetlania czasu, daty i temperatury. Tekst może być wpisany w języku: polskim, rosyjskim (cyrylica), niemieckim, angielskim, czeskim i słowackim, gdyż czcionki posiadają odpowiednie znaki.
Wyświetlacz pozwala na pracę w poziomie lub w pionie. Istniej możliwość zatrzymywania tekstu oraz zmiany prędkości przesuwania tekstu. Zaprogramowaną treść można edytować w łatwy sposób dowolną ilość razy.
Szczegolowe info znajdziecie na stronie producenta.